PM42S-220-RC
PM42S-220-RC Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 22UH 880MA 300 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM42S-220-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM42S-220-RC PM42S-220-RC Виробник : J.W. Miller pm42s_series-777470.pdf Fixed Inductors 22uH 30%