PM42S-270-RC
PM42S-270-RC Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 27UH 770MA 370 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM42S-270-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM42S-270-RC PM42S-270-RC Виробник : J.W. Miller pm42s_series-777470.pdf Power Inductors - SMD 27uH 30%