PM42S-2R2-RC
PM42S-2R2-RC Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 2.1A 55 MOHM SMD
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM42S-2R2-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM42S-2R2-RC PM42S-2R2-RC Виробник : J.W. Miller pm42s_series-777470.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 30%