PM42S-4R7-RC
PM42S-4R7-RC Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.72A 82 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM42S-4R7-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM42S-4R7-RC PM42S-4R7-RC Виробник : J.W. Miller pm42s_series-777470.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 30%