PM42S-560-RC
PM42S-560-RC Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 56UH 520MA 820 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM42S-560-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM42S-560-RC PM42S-560-RC Виробник : J.W. Miller m42s_series-777470.pdf Fixed Inductors 56uH 30%