PM42S-5R6-RC
PM42S-5R6-RC Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 1.64A 90 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM42S-5R6-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM42S-5R6-RC PM42S-5R6-RC Виробник : J.W. Miller pm42s_series-777470.pdf Power Inductors - SMD 5.6uH 30%