PM42S-680-RC
PM42S-680-RC Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 68UH 500MA 860 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM42S-680-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM42S-680-RC PM42S-680-RC Виробник : J.W. Miller pm42s_series-777470.pdf Power Inductors - SMD 68uH 30%