PM42S-6R8-RC
PM42S-6R8-RC Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 1.5A 100 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM42S-6R8-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM42S-6R8-RC PM42S-6R8-RC Виробник : J.W. Miller pm42s_series-777470.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 30%