PM42S-820-RC
PM42S-820-RC Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 82UH 430MA 1.2 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PM42S-820-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM42S-820-RC PM42S-820-RC Виробник : J.W. Miller pm42s_series-777470.pdf Power Inductors - SMD 82uH 30%