PM42S-8R2-RC
PM42S-8R2-RC Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 1.4A 135 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM42S-8R2-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM42S-8R2-RC PM42S-8R2-RC Виробник : J.W. Miller pm42s_series-777470.pdf Power Inductors - SMD 8.2uH 30%