Продукція > PM4 > PM43-100M
PM43-100M
PM43_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PM43-100M
Description: FIXED IND 10UH 1.04A 182 MOHM.
Інші пропозиції PM43-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-100M PM43-100M Виробник : Bourns Inc. PM43_Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.04A 182 MOHM
товару немає в наявності