PM43-120M
PM43-120M Bourns Inc.
PM43_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 12UH 970MA 210 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM43-120M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-120M PM43-120M Виробник : Bourns Inc. PM43_Series.pdf Description: FIXED IND 12UH 970MA 210 MOHM
товару немає в наявності