PM43-150M
PM43-150M Bourns Inc.
PM43_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 15UH 850MA 235 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM43-150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-150M PM43-150M Виробник : Bourns Inc. PM43_Series.pdf Description: FIXED IND 15UH 850MA 235 MOHM
товару немає в наявності