PM43-180M
PM43-180M Bourns Inc.
PM43_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 18UH 740MA 338 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM43-180M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-180M PM43-180M Виробник : Bourns Inc. PM43_Series.pdf Description: FIXED IND 18UH 740MA 338 MOHM
товару немає в наявності