PM43-1R4M-RC
PM43-1R4M-RC Bourns Inc.
pm43_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1.4UH 3.3A 38 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PM43-1R4M-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-1R4M-RC PM43-1R4M-RC Виробник : J.W. Miller m43_series-778335.pdf Fixed Inductors 1.4uH 20%