PM43-270K-RC
PM43-270K-RC Bourns Inc.
pm43_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 27UH 710MA 520 MOHM
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM43-270K-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-270K-RC PM43-270K-RC Виробник : J.W. Miller PM43_series-64727.pdf Fixed Inductors 27uH 20%