PM43-270M
PM43-270M Bourns Inc.
PM43_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 27UH 620MA 522 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM43-270M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-270M PM43-270M Виробник : Bourns Inc. PM43_Series.pdf Description: FIXED IND 27UH 620MA 522 MOHM