PM43-2R7M-RC
PM43-2R7M-RC Bourns Inc.
pm43_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 2.43A 52MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PM43-2R7M-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-2R7M-RC PM43-2R7M-RC Виробник : J.W. Miller pm43_series-778335.pdf Power Inductors - SMD 2.7uH 20%