PM43-330K
PM43-330K Bourns Inc.
PM43_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 33UH 560MA 540 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM43-330K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-330K PM43-330K Виробник : Bourns Inc. PM43_Series.pdf Description: FIXED IND 33UH 560MA 540 MOHM