Продукція > PM4 > PM43-390K
PM43-390K
PM43_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 1388 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PM43-390K
Description: FIXED IND 39UH 520MA 587 MOHM.
Інші пропозиції PM43-390K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-390K PM43-390K Виробник : Bourns Inc. PM43_Series.pdf Description: FIXED IND 39UH 520MA 587 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності