Продукція > PM4 > PM43-470K
PM43-470K
PM43_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 382 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PM43-470K
Description: FIXED IND 47UH 440MA 844 MOHM.
Інші пропозиції PM43-470K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-470K PM43-470K Виробник : Bourns Inc. PM43_Series.pdf Description: FIXED IND 47UH 440MA 844 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності