Продукція > PM4 > PM43-4R7M
PM43-4R7M
PM43_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 20660 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PM43-4R7M
Description: FIXED IND 4.7UH 1.15A 109 MOHM.
Інші пропозиції PM43-4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-4R7M PM43-4R7M Виробник : Bourns Inc. PM43_Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.15A 109 MOHM