PM43-5R6M-RC
PM43-5R6M-RC J.W. Miller
pm43_series-778335.pdf
Виробник: J.W. Miller
Power Inductors - SMD 5.6uH 20%
на замовлення 1420 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 1.6A 100MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Q @ Freq: 28 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 45MHz, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Інші пропозиції PM43-5R6M-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-5R6M-RC PM43-5R6M-RC Виробник : Bourns Inc. pm43_series.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 1.6A 100MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Q @ Freq: 28 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 45MHz
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A