PM43-680K
PM43-680K Bourns Inc.
PM43_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 68UH 370MA 1.117 OHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM43-680K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-680K PM43-680K Виробник : Bourns Inc. PM43_Series.pdf Description: FIXED IND 68UH 370MA 1.117 OHM
товару немає в наявності