PM43-6R8M-RC
PM43-6R8M-RC Bourns Inc.
pm43_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 1.41A 120 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM43-6R8M-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM43-6R8M-RC PM43-6R8M-RC Виробник : J.W. Miller m43_series-778335.pdf Fixed Inductors 6.8uH 20%