PM4340.333NLT
PM4340.333NLT Pulse Electronics
PM4340.333NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 33UH 1.6A 440 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 440mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.6A 440 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 440mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM4340.333NLT PM4340.333NLT Виробник : Pulse Electronics PM4340.333NLT Power Inductors - SMD 33uH 1.6A 3mm 20% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PM4340.333NLT PM4340.333NLT Виробник : Pulse Electronics PM4340.333NLT Description: FIXED IND 33UH 1.6A 440 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A