PM4341.102NLT
PM4341.102NLT Pulse Electronics
P768-1663897.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Fixed Inductors 1uH 11A 3mm +/-20% AEC-Q200
на замовлення 989 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM4341.102NLT PM4341.102NLT Виробник : Pulse Electronics pm4341.331nlt Description: FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
на замовлення 762 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4