PM4341.103NLT
PM4341.103NLT Pulse Electronics
pm4341.331nlt
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 10uH 3.5A 3mm +/-20% AEC-Q200
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM4341.103NLT PM4341.103NLT Виробник : Pulse Electronics pm4341.331nlt Description: FIXED IND 10UH 3.5A 85 MOHM SMD
на замовлення 973 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4