PM4342.103NLT
PM4342.103NLT Pulse Electronics
pa4342.271nlt
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM4342.103NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM4342.103NLT PM4342.103NLT Виробник : Pulse Electronics P769-2902926.pdf Power Inductors - SMD 10uH 7.5A 4mm AEC-Q200