PM4342.332NLT
PM4342.332NLT Pulse Electronics
PM4342.332NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 11A 11.8MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11.8mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 20A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 11 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 11A 11.8MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11.8mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 20A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM4342.332NLT PM4342.332NLT Виробник : Pulse Electronics PM4342.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 11A 11.8MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 11 A
на замовлення 707 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PM4342.332NLT PM4342.332NLT Виробник : Pulse Electronics PM4342.332NLT Power Inductors - SMD 3.3uH 11A 4mm AEC-Q200