PM4342.333NLT
PM4342.333NLT Pulse Electronics
PM4342.333NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 33UH 3.5A 112 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 112mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 3.5A 112 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 112mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM4342.333NLT PM4342.333NLT Виробник : Pulse Electronics PM4342.333NLT Power Inductors - SMD 33uH 3.5A 4mm AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
PM4342.333NLT PM4342.333NLT Виробник : Pulse Electronics PM4342.333NLT Description: FIXED IND 33UH 3.5A 112 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A