Продукція > PM6 > PM628S-220-RC
PM628S-220-RC
pm628s_series.pdf
Виробник:
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PM628S-220-RC
Description: FIXED IND 22UH 1.4A 115 MOHM SMD.
Інші пропозиції PM628S-220-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM628S-220-RC Виробник : Bourns Inc. pm628s_series.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.4A 115 MOHM SMD
на замовлення 14 шт:
PM628S-220-RC PM628S-220-RC Виробник : J.W. Miller m628s_series-778341.pdf Fixed Inductors 22uH 30%