PM628S-470-RC Bourns Inc.
pm628s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 47UH 920MA 235 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM628S-470-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM628S-470-RC PM628S-470-RC Виробник : J.W. Miller m628s_series-778341.pdf Fixed Inductors 47uH 30%