PM638S-101-RC Bourns Inc.
pm638s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 100UH 650MA 358 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM638S-101-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM638S-101-RC PM638S-101-RC Виробник : J.W. Miller pm638s_series-268735.pdf Fixed Inductors 100uH 30%