PM638S-560-RC Bourns Inc.
pm638s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 56UH 850MA 202 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM638S-560-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM638S-560-RC PM638S-560-RC Виробник : J.W. Miller pm638s_series-777474.pdf Power Inductors - SMD 56uH 30%