PM638S-6R2-RC Bourns Inc.
pm638s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 6.2UH 2.5A 27 MOHM SMD
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM638S-6R2-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM638S-6R2-RC PM638S-6R2-RC Виробник : J.W. Miller pm638s_series-777474.pdf Power Inductors - SMD 6.2uH 30%