PM638S-8R7-RC Bourns Inc.
pm638s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 8.7UH 2.2A 34 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM638S-8R7-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM638S-8R7-RC PM638S-8R7-RC Виробник : J.W. Miller pm638s_series-777474.pdf Power Inductors - SMD 8.7uH 30%