Продукція > PM7 > PM7032S-330M-RC
PM7032S-330M-RC
pm7032s_series.pdf
Виробник:
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PM7032S-330M-RC
Description: FIXED IND 33UH 760MA 200 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM7032S-330M-RC Виробник : Bourns Inc. pm7032s_series.pdf Description: FIXED IND 33UH 760MA 200 MOHM
на замовлення 14 шт:
PM7032S-330M-RC PM7032S-330M-RC Виробник : J.W. Miller pm7032s_series-777727.pdf Fixed Inductors 33uH 20%