Продукція > BOURNS INC. > PM7032S-471M-RC
PM7032S-471M-RC Bourns Inc.
pm7032s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 470UH 200MA 2.4 OHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM7032S-471M-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM7032S-471M-RC PM7032S-471M-RC Виробник : J.W. Miller pm7032s_series-777727.pdf Fixed Inductors 470uH 20%