Продукція > BOURNS INC. > PM7032S-681M-RC
PM7032S-681M-RC Bourns Inc.
pm7032s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 680UH 160MA 3.75OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.75Ohm Max
Q @ Freq: 58 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 3.8MHz
Current - Saturation (Isat): 150mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 160 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680UH 160MA 3.75OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.75Ohm Max, Q @ Freq: 58 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 3.8MHz, Current - Saturation (Isat): 150mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 160 mA.
Інші пропозиції PM7032S-681M-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM7032S-681M-RC PM7032S-681M-RC Виробник : J.W. Miller pm7032s_series-777727.pdf Power Inductors - SMD 680uH 20%