Продукція > BOURNS INC. > PM74SB-120M-RC
PM74SB-120M-RC
PM74SB-120M-RC Bourns Inc.
pm74sb_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 12UH 1.57A 70 MOHM SMD
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM74SB-120M-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM74SB-120M-RC PM74SB-120M-RC Виробник : J.W. Miller m74sb_series-777935.pdf Fixed Inductors 12uH 20%