Продукція > BOURNS INC. > PM74SB-151K-RC
PM74SB-151K-RC
PM74SB-151K-RC Bourns Inc.
pm74sb_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 150UH 440MA 940 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM74SB-151K-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM74SB-151K-RC PM74SB-151K-RC Виробник : J.W. Miller PM74SB_series-2708.pdf Fixed Inductors 150uH 10%