Продукція > BOURNS INC. > PM74SB-270M-RC
PM74SB-270M-RC
PM74SB-270M-RC Bourns Inc.
pm74sb_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 27UH 1.06A 160 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM74SB-270M-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM74SB-270M-RC PM74SB-270M-RC Виробник : J.W. Miller pm74sb_series-777935.pdf Power Inductors - SMD 27uH 20%