Продукція > PIC GMBH > PMC-0701F1015
PMC-0701F1015
PMC-0701F1015 PIC GmbH
pmc0701f_ds_e_1.6.pdf
Виробник: PIC GmbH
Description: SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Type: Glass Body Reed
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Gull Wing
Length - Overall: 0.512" (13.00mm)
Power - Rated: 10W
Height Above Board: 0.079" (2.00mm)
Current - Switching: 500mA (AC/DC)
Voltage - Switching DC: 150 V
Operate Time: 0.3 ms
Release Time: 0.1 ms
Size - Body: 0.276" L x 0.059" W x 0.079" H (7.00mm x 1.50mm x 2.00mm)
Operate Range: 10 ~ 15AT
Release Range: 4AT
Current - Carry: 700mA (AC/DC)
Voltage - Switching AC: 120 V
Part Status: Active
на замовлення 1315 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Type: Glass Body Reed, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Gull Wing, Length - Overall: 0.512" (13.00mm), Power - Rated: 10W, Height Above Board: 0.079" (2.00mm), Current - Switching: 500mA (AC/DC), Voltage - Switching DC: 150 V, Operate Time: 0.3 ms, Release Time: 0.1 ms, Size - Body: 0.276" L x 0.059" W x 0.079" H (7.00mm x 1.50mm x 2.00mm), Operate Range: 10 ~ 15AT, Release Range: 4AT, Current - Carry: 700mA (AC/DC), Voltage - Switching AC: 120 V, Part Status: Active.
Інші пропозиції PMC-0701F1015
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMC-0701F1015 PMC-0701F1015 Виробник : PIC GmbH pmc0701f_ds_e_1.6.pdf Description: SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Type: Glass Body Reed
Termination Style: Gull Wing
Power - Rated: 10W
Voltage - Switching DC: 150 V
Operate Time: 0.3 ms
Release Time: 0.1 ms
Operate Range: 10 ~ 15AT
Release Range: 4AT
Current - Carry: 700mA (AC/DC)
Voltage - Switching AC: 120 V