Продукція > PIC GMBH > PMC-0701FH1015
PMC-0701FH1015
PMC-0701FH1015 PIC GmbH
pmc0701fh_ds_e_1.5.pdf
Виробник: PIC GmbH
Description: SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V
Circuit: SPST-NO
Type: Molded Body Reed
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: J Lead
Length - Overall: 0.484" (12.30mm)
Power - Rated: 10W
Height Above Board: 0.091" (2.30mm)
Current - Switching: 500mA (AC/DC)
Voltage - Switching DC: 150 V
Operate Time: 0.3 ms
Release Time: 0.1 ms
Size - Body: 0.374" L x 0.110" W x 0.091" H (9.50mm x 2.80mm x 2.30mm)
Operate Range: 10 ~ 15AT
Release Range: 4AT
Current - Carry: 700mA (AC/DC)
Voltage - Switching AC: 120 V
Part Status: Active
на замовлення 2181 шт:
Написати відгук
Description: SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Type: Molded Body Reed, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: J Lead, Length - Overall: 0.484" (12.30mm), Power - Rated: 10W, Height Above Board: 0.091" (2.30mm), Current - Switching: 500mA (AC/DC), Voltage - Switching DC: 150 V, Operate Time: 0.3 ms, Release Time: 0.1 ms, Size - Body: 0.374" L x 0.110" W x 0.091" H (9.50mm x 2.80mm x 2.30mm), Operate Range: 10 ~ 15AT, Release Range: 4AT, Current - Carry: 700mA (AC/DC), Voltage - Switching AC: 120 V, Part Status: Active.
Інші пропозиції PMC-0701FH1015
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMC-0701FH1015 PMC-0701FH1015 Виробник : PIC GmbH pmc0701fh_ds_e_1.5.pdf Description: SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V
Circuit: SPST-NO
Type: Molded Body Reed
Termination Style: J Lead
Power - Rated: 10W
Voltage - Switching DC: 150 V
Operate Time: 0.3 ms
Release Time: 0.1 ms
Operate Range: 10 ~ 15AT
Release Range: 4AT
Current - Carry: 700mA (AC/DC)
Voltage - Switching AC: 120 V