Продукція > PIC GMBH > PMC-1401S2025
PMC-1401S2025
PMC-1401S2025 PIC GmbH
pmc1401s_ds_e_2.6.pdf
Виробник: PIC GmbH
Description: SWITCH REED SPST-NO 1A 140V
Type: Glass Body Reed
Operating Temperature: -60°C ~ 155°C
Termination Style: Axial
Length - Overall: 0.724" (18.40mm)
Power - Rated: 10W
Current - Switching: 1A (AC/DC)
Voltage - Switching DC: 200 V
Operate Time: 1 ms
Release Time: 0.4 ms
Size - Body: 0.091" Dia x 0.559" L (2.30mm x 14.20mm)
Operate Range: 20 ~ 25AT
Release Range: 4AT
Current - Carry: 1.2A (AC/DC)
Voltage - Switching AC: 140 V
Part Status: Active
на замовлення 3875 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH REED SPST-NO 1A 140V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Type: Glass Body Reed, Operating Temperature: -60°C ~ 155°C, Termination Style: Axial, Length - Overall: 0.724" (18.40mm), Power - Rated: 10W, Current - Switching: 1A (AC/DC), Voltage - Switching DC: 200 V, Operate Time: 1 ms, Release Time: 0.4 ms, Size - Body: 0.091" Dia x 0.559" L (2.30mm x 14.20mm), Operate Range: 20 ~ 25AT, Release Range: 4AT, Current - Carry: 1.2A (AC/DC), Voltage - Switching AC: 140 V, Part Status: Active.
Інші пропозиції PMC-1401S2025
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMC-1401S2025 PMC-1401S2025 Виробник : PIC GmbH pmc1401s_ds_e_2.6.pdf Description: SWITCH REED SPST-NO 1A 140V
Type: Glass Body Reed
Termination Style: Axial
Power - Rated: 10W
Voltage - Switching DC: 200 V
Operate Time: 1 ms
Release Time: 0.4 ms
Operate Range: 20 ~ 25AT
Release Range: 4AT
Current - Carry: 1.2A (AC/DC)
Voltage - Switching AC: 140 V