Продукція > PIC GMBH > PMC-1401T1520
PMC-1401T1520
PMC-1401T1520 PIC GmbH
pmc1401t_ds_e_2.0.pdf
Виробник: PIC GmbH
Description: SWITCH REED SPST-NO 1A 140V
Type: Glass Body Reed
Operating Temperature: -60°C ~ 155°C
Termination Style: Axial
Length - Overall: 0.768" (19.50mm)
Power - Rated: 10W
Current - Switching: 1A (AC/DC)
Voltage - Switching DC: 200 V
Operate Time: 0.4 ms
Release Time: 0.5 ms
Size - Body: 0.559" L x 0.098" W x 0.118" H (14.20mm x 2.50mm x 3.00mm)
Operate Range: 15 ~ 20AT
Release Range: 5 ~ 20AT
Current - Carry: 1.2A (AC/DC)
Voltage - Switching AC: 140 V
Part Status: Active
Capacitance: 0.5 pF
на замовлення 2044 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH REED SPST-NO 1A 140V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Type: Glass Body Reed, Operating Temperature: -60°C ~ 155°C, Termination Style: Axial, Length - Overall: 0.768" (19.50mm), Power - Rated: 10W, Current - Switching: 1A (AC/DC), Voltage - Switching DC: 200 V, Operate Time: 0.4 ms, Release Time: 0.5 ms, Size - Body: 0.559" L x 0.098" W x 0.118" H (14.20mm x 2.50mm x 3.00mm), Operate Range: 15 ~ 20AT, Release Range: 5 ~ 20AT, Current - Carry: 1.2A (AC/DC), Voltage - Switching AC: 140 V, Part Status: Active, Capacitance: 0.5 pF.
Інші пропозиції PMC-1401T1520
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMC-1401T1520 PMC-1401T1520 Виробник : PIC GmbH pmc1401t_ds_e_2.0.pdf Description: SWITCH REED SPST-NO 1A 140V
Type: Glass Body Reed
Termination Style: Axial
Power - Rated: 10W
Voltage - Switching DC: 200 V
Operate Time: 0.4 ms
Release Time: 0.5 ms
Operate Range: 15 ~ 20AT
Release Range: 5 ~ 20AT
Current - Carry: 1.2A (AC/DC)
Voltage - Switching AC: 140 V
Part Status: Active
Capacitance: 0.5 pF