PMC9539.903NL
PMC9539.903NL Pulse Electronics
PMC9539.903NL
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 25A 2LN 250 OHM TH
Packaging: Tray
Package / Case: Radial - 4 Leads
Size / Dimension: 0.772" L x 0.701" W (19.60mm x 17.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.610" (15.50mm)
Current Rating (Max): 25A
DC Resistance (DCR) (Max): 1.3mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 250 Ohms @ 2.1 MHz
на замовлення 1202 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 25A 2LN 250 OHM TH, Packaging: Tray, Package / Case: Radial - 4 Leads, Size / Dimension: 0.772" L x 0.701" W (19.60mm x 17.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.610" (15.50mm), Current Rating (Max): 25A, DC Resistance (DCR) (Max): 1.3mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 250 Ohms @ 2.1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMC9539.903NL PMC9539.903NL Виробник : Pulse Electronics datasheet_p917_1645207184-2933543.pdf Common Mode Chokes / Filters 1kV 90uH 25A DCR=1.3mohm AEC-Q200
на замовлення 630 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PMC9539.903NL PMC9539.903NL Виробник : PULSE ELECTRONICS PMC9539.903NL Description: PULSE ELECTRONICS - PMC9539.903NL - COMMON MODE CHOKE, 90UH, 25A, RADIAL
tariffCode: 0
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 90µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 25A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Nennstrom: 25A