Продукція > SUNON FAN > PMD1207PTV1-A.GN
PMD1207PTV1-A.GN Sunon Fan
Maglev%20Catalog.pdf
Виробник: Sunon Fan
Вентилятор: DC; axial; 12VDC; 70x70x25mm; 83.25m3/h; 44dBA; Vapo; 9.14mmH2O Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 5100 RPM, Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB(A), Static Pressure: 0.360 in H2O (89.6 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 4.4 W.
Інші пропозиції PMD1207PTV1-A.GN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PMD1207PTV1-A.GN Виробник : Sunon Fans Maglev%20Catalog.pdf Description: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 5100 RPM
Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB(A)
Static Pressure: 0.360 in H2O (89.6 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 4.4 W
товару немає в наявності
PMD1207PTV1-A.GN PMD1207PTV1-A.GN Виробник : Sunon Maglev%20Catalog.pdf DC Fans DC Axial Fan, 70x70x25mm, 12VDC, MagLev Motor