PMEG10030CELP-QX
PMEG10030CELP-QX Nexperia USA Inc.
PMEG10030CELPQ.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: PMEG10030CELP-Q/SOD128/FLATPOW
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 13.6 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 135pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 3A
Supplier Device Package: SOD-128/CFP5
Operating Temperature - Junction: 175°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 300 nA @ 100 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PMEG10030CELP-Q/SOD128/FLATPOW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-128, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 13.6 ns, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 135pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 3A, Supplier Device Package: SOD-128/CFP5, Operating Temperature - Junction: 175°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 300 nA @ 100 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 135 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive